Aktuality

04.10.2010

Ak niečo chceš, tak za tým choď!

Existuje mnoho výhovoriek, ktoré dokážeme nájsť, aby sme nešportovali. Od zlého počasia, cez drahé služby a produkty, až po nedostatok času... Chceme Vám však povedať dobrú správu. Všetko závisí iba od Vás, od Vašej disciplíny, od toho, ako sa viete rozhodnúť, zatnúť a vydržať. Netreba rozmýšľať, netreba rozprávať, treba konať! Iba tak môžete vykročiť zo svojho tieňa a prekročiť svoje limity.
Chceme Vám pomôcť a preto Vám ponúkame takúto príležitosť. Závisí iba od vás, či ju využijete alebo nie.

Vytvoríme Vám tréningový plán, ktorý sa bude na základe interaktívnej komunikácie mesačne updatovať.
Takýto plán normálne ponúkame za 130 EUR na mesiac, ...ale pre tých, ktorí naozaj chcú a nemôžu si to dovoliť, máme inú možnosť.
Za túto službu nebudete musieť platiť, ...ale iba vtedy, ak sa stanete našim športovcom (prihlásiť sa bude dať v blízkej dobe na našej stránke www.partofheart.eu) a zúčastníte sa pod menom našej spoločnosti 6 pretekov (nezávisí na tom, v akom športe alebo na akom podujatí). Dávame Vám možnosť ukázať, že naozaj viete čo chcete.

Ak uvidíme Vašu snahu (pošlete nám mail na partofheart@partofheart.eu s výsledkami, kde bude vaše meno a naša spoločnosť), radi Vám pomôžeme k dosiahnutiu Vašich cieľov.

logo