Aktuality

27.03.2011

P’art of Heart with TriGranit na druhom mieste!

P’art of Heart with TriGranit na druhom mieste! Mužská štafeta v zložení Peter Žiška, Roman Vajs, Matúš Vnenčák a Miroslav Hlúpik sa dnes na Bratislavskom ČSOB Maratóne umiestnila na fantastickom druhom mieste. Chlapci chceli viac, ale kvalita súperov z Beháme.sk bola pre tentoraz nad ich sily. Časom 1:10:24h sa štafeta zlepšila o takmer 5 min oproti roku 2010.

Štafeta TriGranitu with Neležme-bežme sa umiestnila na výbornom 183.mieste. Štafetu tvoril team novicov, v podaní Janky Buchamer, Simonky Urbanič, Janky Madarasz a Petra Šujana. Vzhľadom na to, že skupina trénuje zhruba pol roka, je výsledok veľmi perspektívnym (1:54:01h).

Druhú štafetu novicov v mene TriGranitu (TriGranit with P’art of Heart) tvorila štvorčlenná jednotka na čele s Martinou Zachar, Soňou Urbanič, Broňkou Šimo a Miškou Šimo. Obsadila 240. miesto s časom 1:59:41h.

Na polmaratóne sa za P’art of Heart zúčastnili aj Ján Jarábek, ktorý si časom 1:40:20h utvoril osobný rekord (zlepšenie o 5 min). Štefan Čuvala sa umiestnil na 111. mieste s časom 1:29:21h.

Za partnerský Sportdiag sa ešte na preteku zúčastnili Viktor Bielik (1:36:25h), Jozef Šimo (1:36:44h) a Wolda Grant (1:50:00h).

Naša spoločná vďaka patrí hlavne nášmu partnerovi, developerskej spoločnosti TriGranit, ktorá nás dokonca na záver behu obdarila viacerými darčekmi. Veríme, že naša spolupráca bude pokračovať i naďalej a že budeme môcť i naďalej môcť prezentovať túto spoločnosť v čo najlepšom svetle.

Ďakujeme našim bežcom i našej konkurencii, vďaka ktorej máme chuť sa stále zlepšovať. Chceme poďakovať i organizátorom preteku za skvelú atmosféru.