Aktuality

20.04.2013

Bikerská sezóna zahájená

Dnes sa úspešne zúčastnili Kaktus bike Svätojúrskeho maratónu aj 3 naše esá Úžasný a to menovite Lucia Pešková, Janka Madarasz a Kubo Michalec. Posledný menovaný v prvom teste sezóny obsadil solídne 18.miesto v absolútnej kategórií na dlhej 75km trati. Bol to len test, v ktorom navyše porazil teamových kopatriotov Smejúci sa takže spokojnosť namieste. Janka po pol roku netrenovania si došla po 2.miesto v svojej kategórií, celkovo skončila na kratkej trati na 12.mieste. Janka sa dlho trápi so zranením zadnej strany stehna, ktoré vyzerá je už konečne na ústupe. Zatiaľ však jazdí vlažne a bez ambicií, cieľom je úplne vyliečenie.

Lucka Pešková išla na trať z plného tréningu, keďže ešte včera večer odmakala silový tréning. Na štart išla bez ambicíí s cieľom sa rozjazdiť. Skončila na 10.mieste v kategórií a 21.mieste celkovo.

Takže už aj začiatok cyklo sezóny zahájený. Na štarte chýbali ešte ďalšie naše esá, vzhľadom na vzdelávacie, či pracovné povinnosti, ale však to nevadí, na tréningu im to spočítame S vyplazeným jazykom