Aktuality

29.04.2012

Testovanie prípravy na prvom preteku - Svätojurský MTB maratón

Včera sa v krásnom prostredí Malých Karpát uskutočnil Svätojurský MTB maratón s hojnou účasťou chtivých bikerov. Samozrejme medzi nimi nechýbali ani naši športovci.

Tibor Mišutka skončil na 57.mieste v jeho kategórií, kedy si dal maratónik ako prípravu a potešenie, pričom sa snažil pomôcť svojmu klientovi k lepšiemu času. Tibor má už svoj hlavný ciel za sebou (bežecký polmaratón) a teraz sa pripravuje na cyklistickú akciu Bratislava- Jasná, na ktorej sa zúčastnil už počas minulého roka.

Janka Madarasz išla po chorobe na dlhú trať. Cieľom bolo neprepínať sa, ísť na pocit, tešiť sa z počasia , ktoré inak bolo výborné. Janka skončila medzi ženami na poslednom piatom mieste, no napriek tomu zajazdila výborne. Išla nad očakávania dobre. Jankin cieľ sa výrazne blíži a preto sme radi, že sa na dlhej trati cítila relatívne komfortne. Cieľom je zdolať jeden z najťažších maratónov v Európe.

Lu Peškovej pretek nevyšiel podľa predstav, ale to nevadí, šanca na reparát bude už čoskoro. Veríme, že z chýb sa poučí a na ďalšom preteku nás pozitívne prekvapí.

Na preteku sa zúčastnili aj ďalší športovci, ktorým chceme pogratulovať k výsledkom, menovite Mon Palečková, Katka Bergendiová, Diana Tešovičová, či Daniel „Hulka“ Klučik. Len tak ďalej, len tak ďalej Usmiaty

 

                                                                                                                               P’art of Heart