Aktuality

26.03.2012

Víkendové štarty

Jar prišla a s ňou i prvé naše štarty. Cez víkend sa teda už niekoľko našich športovcov zúčastnilo súťažného zápolenia, kde sme si otestovali aktuálne možnosti.

Jarka Vitovič – u nás nový mladý prírastok si na Jarnom behu v Prešove vybojovala 3. miesto, keď trať o dĺžke 7km zvládla za 31:08min, kde prvá pretekárka jej nadelila 2 min. Jarka sa po dlhej dobe zapojila do tréningovej prípravy. Pretek išla tréningovo ako test, kde cieľom bolo potvrdiť aeróbne ukazovatele športovkyne.  

Tomáš Bartalský – mal v piatok i v sobotu skicrossové preteky v českom Špindlerovom Mlyne. V piatok i v sobotu sa prebojoval do finále (32 najlepších), no oba dni vypadol hneď v prvom heate. Bohužiaľ výkon sprevádzali chyby, y ktorých sa musíme poučiť. Začíname hodnotiť prvú sezónu spoločného pôsobenia a musíme byť sebakritický, ak sa chceme v budúcnosti posunúť bližšie k Elite. Takže teraz hodnotíme,  nastavujeme, meníme, v prvom rade postoje a prístupy.

Janka Madarasz – sa v nedeľu zúčastnila jarného behu v Devínskej N. Vsi, kde si vybojovala 3. miesto s časom 41:57min (7,6km trať). Janka išla turistiku, na vychutnanie Smejúci sa

Niektorí naši športovci sa zúčastnili na evente s názvom Kilometre pre Matúša, kde bolo cieľom pomôcť mladému bežcovi získať formulu na jazdenie. Mená neuverejňujeme, keďže sa jednalo o dobročinnú akciu (nerobili sme to pre uznanie iných).

Takže? ...takže týmto nám začína letná sezóna a plnenie ďalších výziev Žmurkajúci

 

P’art of Heart